rss
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites

poniedziałek, 7 czerwca 2010

WZÓR REWERSU INCHIES!!!

Skończyłam 21 Calineczek do wymianki! Niestety na razie ich nie pokażę, żeby nie ujawniać swojego koloru :) Jak Wam się wykonuje Inchies, drogie Współuczestniczki? Już zaczęte, a może nawet skończone? Mamy jeszcze czas, ale jeśli skończycie,można już wysyłać :)

A oto zdjęcie z pierwszego słonecznego dnia (piątek) wykonane przez mojego faceta -miało być tylko dla mnie, ale podzielę się z Wami :)


Aha, i jeszcze załączam wzór rewersu Calineczek, według którego opisałam moje. Dobrze byłoby, gdyby wszystkie calineczki opisane były zgodnie z nim :)
7 komentarzy:

 1. A ja juz wysłałam dziś i nie są tak opisane, ponieważ na początku informowałaś, że tylko nick i data ma być :( I co teraz?

  http://anek73.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu, nie ma się czym martwić. To, co najważniejsze zawarłaś,więc wszystko OK. Pomyślałam po prostu, że jeśli jeszcze od nikogo nie ma żadnych informacji, to znaczy, że jeszcze nikt nie skończył. Tak naprawdę podejrzewam, że wiele osób zrobi tak, jak Ty, bo nie wyobrażam sobie, żeby wszystkie do mnie zaglądały, dlatego uznajmy, że moja wersja jest opcjonalna.

  OdpowiedzUsuń
 3. oż kobietki szybkie jesteście ;) jak dopiero zrobiłam dodatki w odpowiednim kolorze, ale spoko, spoko, jeszcze duużo czasu :D

  Facet- zdolniacha! Śliczne to zdjęcie, takie trochę odrealnione, jakby ze świata fantazji (to chyba przez te obłoczki) Ale bardzo mnie się podobuje :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Melduję, że zadanie wykonane. Wczoraj wysłałam pocztą. I podobnie jak Anek73 na rewersie tylko data i podpis:-(.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma problemu, wystarczą te dane :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie tył ma tylko podpis i datę

  OdpowiedzUsuń